Historie partnerů Creontech LAN Party

Partneři minulých akcí

Na realizaci akce spolupracujeme s mnoha partnery, bez kterých by něco takového vůbec nemohlo vzniknout. Zde je výčet partnerů, kteří se podíleli na předešlých akcích Creontech Lan a za to jim patří naše díky.

Společnost zabezpečuje dodávky strojírenských dílů kolejových vozidel a od roku 2009 díly lokomotiv z produkce ŠKODA. Společnost je držitelem certifikátu IRIS.

Divize společnosti MSV STUDÉNKA s.r.o. obstarává kvalitní a kreativní řešení internetových prezentací, korporátního designu a je hlavní organizátor Creontech LAN party.

Kyklop network systems s.r.o. je nástupcem Sdružení Kyklop a zároveň největším poskytovatelem připojení k internetu a prodejcem počítačové techniky v Bílovci a okolí.

Dům kultury v Bílovci je pro místo významným kulturním centrem a také místem, kde se koná naše akce.

Cisco je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují spolu a spolupracují. Mimo jiné vyrábí ethernetové i ATM switche, routery, VoIP gatewaye a IP telefony. Cisco bylo založeno v roce 1984 malou skupinou vědců ze Stanford University. V současné době zaměstnává více než 65 000 zaměstnanců po celém světě. V současnosti je lídrem na poli síťových technologií a jejich technologie tvoří značnou část klíčové světové infrastruktury.

Electronic Arts (EA) je americká firma, která se zabývá vývojem, obchodem a distribucí videoher. Společnost se stala průkopníkem herního oboru na osobních počítačích a je také známá propagací designerů a programátorů, kteřÌ jsou za hry zodpovědní. EA byla prvních pár let pouze vydavatel, avšak na konci 80. let začala vyvíjet i vlastní hry a v 90. letech začala s podporou herních konzolí. Na počátku roku 2000 se EA stala největším vydavatelem produktů třetích stran. V současnosti jsou nejznámějšími produkty společnosti sportovní simulátory, hry založené na populárních filmech a vícedílné série, jako například Need for Speed, Medal of Honor, The Sims a také Harry Potter podle filmové předlohy.

Společnost Kerio Technologies, založená v roce 2001, je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě. Společnost Kerio sídlí ve městě San Jose ve státě California, pobočky se nacházejí v České republice, New Yorku, Austrálii, Velké Británii, Německu a Rusku. Mezi základní produkty společnosti patří software Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Workspace a Kerio Operator.
Hlavní router Creontech LAN party je od počátku postaven na Kerio Control, které nám umožňuje řídit provoz do internetu způsobem jinde nevídaným. Frčíme díky Kerio Control!

Xzone je ryze český internetový obchod zabývající se prodejem počítačových a konzolových her. Obchod působí na českém trhu od března 2001 a jako jeden z prvních online herních obchodů pomáhal útvářet prodej her v ČR. Za tu dobu se vyšvihl mezi špičku stejně zaměřených obchodů v České republice.

Název ASUS pochází ze čtyř posledních písmen jména Pegasus, patřícího okřídlenému koni z řecké mytologie, který představuje inspiraci v umění a učení. ASUS ztělesňuje sílu, kreativního ducha a ryzost symbolizovanou tímto vznešeným a hbitým bájným stvořením a s každým novým produktem, který uvede na trh, stoupá do nových výšin kvality a inovace.

Hlavním cílem projektu Hitpoint je přenést elektronický sport z anonymního prostředí internetu do konkrétní prezentovatelné podoby.

Profesionální hraní počítačových her zažívá každým rokem stále větší popularitu a s tím se otvírá prostor pro dokonalejší mediální zpracování této oblasti. Stejně jako ostatní sporty si musí i jeho elektronická podoba najít cestu k divákům a fanouškům. A právě tuto cestu se vám s projektem Hitpoint pokusíme zprostředkovat. Elektronický sport dlouhodobě detailně sledujeme a analyzujeme jeho situaci ve světě i u nás. Inspiraci čerpáme z úspěšných zahraničních projektů a vlastních originálních nápadů.

Rare Items je projektem společnosti Horský s.r.o. založený v roce 2007 s cílem přivést do České Republiky netradiční zábavní koncepty. Hlavní oblastí jsou taneční podložky, kde se snaží zejména o dovoz vysoce kvalitních tanečních podložek od světových lídrů trhu, dále pak Laserové atrakce – Laser Game a elektronické střelnice.

Clouder je připravovaný ryze český cloud. Ve srovnání s konkurencí se jedná o nejvyspělejší řešení jak po softwarové, tak po hardwarové stránce. Každý uživatel získá široké možnosti správy svých nakoupených zdrojů. Lidé na pozadí Clouderu mají bohaté zkušenosti z prostředí virtualizace, řešení vysoké dostupnosti a plánování i realizace enterprise řešení. Všechny tyto své zkušenosti nyní vkládají do projektu Clouder.

Dceřinná společnost japonské SEIKO EPSON CORPORATION patří k čelním dodavatelům výrobků a řešení v oboru tisku a zpracování obrazu. Široký sortiment výrobků sahá přes pokladní tiskárny a systémy až k přesným robotům. Společnost Epson je certifikovaná dle norem ISO9001:2000 a ISO14001.

QNAP je soukromá společnost založená v 2004 a zaměřená na dodávání NAS úložišť světové třídy, profesionálních NVR video dohledových systémů, síťových video přehrávačů pro spotřebitele, malé a střední podniky. QNAP neovlivňuje jen hardwarový design, ale také vzrůstající klíčovou schopnost vývoje softwaru, který je přesně zaměřen na dodání toho nejvyššího dostupného výkonu společně s nevídanou spolehlivostí, škálovatelností a jednoduchou instalací. QNAP je multinárodní společnost se sídlem v Taipei, Taiwan, a pobočkách v Číně a USA.

Steelseries je dánská společnost, která se zaměřuje na výrobu profesionálního herního příslušenství. Značka SteelSeries se od roku 2001 dostává do povědomí zákazníků díky neustálému vylepšování svých produktů nejen skrze vlastní výzkum, ale i spoluprací se špičkovými hráči počítačových her. Všechny produkty SteelSeries jsou tudíž vhodné pro kompetitivní hraní na nejvyšší úrovni, neboť poskytují optimální výkon a dlouhou dobu životnosti.

Maxim není elitářský titul, ale zároveň není určen každému muži. Rozpor v této větě je pouze zdánlivý. Maxim totiž oslovuje všechny muže, jejichž smysl pro humor je založený na ironii, sarkasmu a zpochybňování uznávaných hodnot. Stejně jako jeho čtenáři je Maxim sebevědomý. Právě proto si může dovolit dělat si legraci ze všeho – včetně sebe sama –, což ho diametrálně odlišuje od všech ostatních pánských titulů.

Herní časopis působící na českém trhu.

Časopis zabývající se všeobecně počítačovou tématikou.

Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th