Naši partneři

Na realizaci akce spolupracujeme s mnoha partnery, bez kterých by něco takového vůbec nemohlo vzniknout.

Pokud Vás zajímají partneři, se kterými jsme spolupracovali na přípravě předchozích ročníků navštivte sekci Partneři minulých akcí

Společnost zabezpečuje dodávky strojírenských dílů kolejových vozidel a od roku 2009 díly lokomotiv z produkce ŠKODA. Společnost je držitelem certifikátu IRIS.

Divize společnosti MSV STUDÉNKA s.r.o. obstarává kvalitní a kreativní řešení internetových prezentací, korporátního designu a je hlavní organizátor Creontech LAN party.

Kyklop network systems s.r.o. je nástupcem Sdružení Kyklop a zároveň největším poskytovatelem připojení k internetu a prodejcem počítačové techniky v Bílovci a okolí.

Dům kultury v Bílovci je pro místo významným kulturním centrem a také místem, kde se koná naše akce.

Electronic Arts (EA) je americká firma, která se zabývá vývojem, obchodem a distribucí videoher. Společnost se stala průkopníkem herního oboru na osobních počítačích a je také známá propagací designerů a programátorů, kteřÌ jsou za hry zodpovědní. EA byla prvních pár let pouze vydavatel, avšak na konci 80. let začala vyvíjet i vlastní hry a v 90. letech začala s podporou herních konzolí. Na počátku roku 2000 se EA stala největším vydavatelem produktů třetích stran. V současnosti jsou nejznámějšími produkty společnosti sportovní simulátory, hry založené na populárních filmech a vícedílné série, jako například Need for Speed, Medal of Honor, The Sims a také Harry Potter podle filmové předlohy.

Tieto je největší severoevropský dodavatel IT služeb, poskytující komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor. Jako důvěryhodný partner v transformaci IT pomáháme našim zákazníkům přizpůsobit jejich procesy a podnikání požadavkům trhu. V Tietu klademe velký důraz na profesionální růst a výsledky. Společnost Tieto, založená v roce 1968, se sídlem v Helsinkách a čistými tržbami 1,8 miliard EUR zaměstnává na 17 000 expertů a působí ve více než 20 zemích světa. Její akcie jsou obchodovány na burze NASDAQ OMX v Helsinkách a Stockholmu.

iNFINITE Production se zaměřuje na služby v oblasti organizace akcí, ať se jedná o firemní večírky, roadshow, veletrhy, teambuildingy a další. Jejich cílem je poskytovat prvotřídní služby tak, že kdo je jednou vyzkouší, nebude muset již nikdy hledat nikoho jiného.

Společnost Synology využívá všech výhod nejnovějších technologií a nabízí firemním i domácím uživatelům spolehlivý a cenově dostupný způsob centralizovaného ukládání dat, jednodušší zálohování dat, sdílení a synchronizaci souborů napříč nejrůznějšími platformami a okamžitý a snadný přístup k těmto datům. Společnost Synology si klade za cíl dodávat produkty s pokročilými funkcemi a zajišťovat špičkové služby zákazníkům.

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu. Organizace VB100 udělila v letošním roce již 75. ocenění za nejlepší detekci. ESET Smart Security 5 Home Edition umístil na třetím místě v hodnocení kvality nezávislého časopisu dTest.

Společnost WD je ve svém oboru inovátorem s dlouhodobým vedoucím postavením. Firma, která udává tempo technologiím pro ukládání dat, produkuje spolehlivé, vysoce výkonné pevné disky i disky SSD. Tyto disky jsou používány OEM partnery a systémovými integrátory v jejich stolních i přenosných počítačích, podnikových stanicích, vestavěných systémech a aplikacích spotřební elektroniky. Společnost produkuje také své vlastní produkty pro ukládání dat.

Název ASUS pochází ze čtyř posledních písmen jména Pegasus, patřícího okřídlenému koni z řecké mytologie, který představuje inspiraci v umění a učení. ASUS ztělesňuje sílu, kreativního ducha a ryzost symbolizovanou tímto vznešeným a hbitým bájným stvořením a s každým novým produktem, který uvede na trh, stoupá do nových výšin kvality a inovace.

Hlavním cílem projektu Hitpoint je přenést elektronický sport z anonymního prostředí internetu do konkrétní prezentovatelné podoby.

Profesionální hraní počítačových her zažívá každým rokem stále větší popularitu a s tím se otvírá prostor pro dokonalejší mediální zpracování této oblasti. Stejně jako ostatní sporty si musí i jeho elektronická podoba najít cestu k divákům a fanouškům. A právě tuto cestu se vám s projektem Hitpoint pokusíme zprostředkovat. Elektronický sport dlouhodobě detailně sledujeme a analyzujeme jeho situaci ve světě i u nás. Inspiraci čerpáme z úspěšných zahraničních projektů a vlastních originálních nápadů.

Společnost Kingston Technology byla založena v roce 1987 a je největším nezávislým výrobcem pamětí a produktů pro digitální média na světě. Kingston Technology provozuje výrobní závody v Malajsii, Taiwanu, Číně a v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Zázemí Kingston Technology poskytuje podporu pro testování pamětí a logistiku. Společnost Kingston Technology zajišťuje všechny fáze výroby pamětí od vytváření čipů až po kompletní moduly.

Portál Tryhard vznikl v březnu roku 2012 s účelem podávat kvalitní zpravodajství, tvořit vlastní obsah a posilovat česko-slovenskou League of Legends scénu. Během roku 2012 se z nového projektu stal největším League of Legends portálem u nás, se silným komunitním zázemím. Tryhard si stále drží původní směřování a snaží se hráčům a fanouškům nabízet stále více, ať už jde o rozšíření funkčnosti webu, či nově spuštění Tryhard TV, která fanouškům přináší kvalitní vysílání s tematikou jejich oblíbené hry. Náš cíl je od začátku stejný – „Projekt Tryhard je dedikován kultivaci česko-slovenské scény a propagaci hry League of Legends jako nejpopulárnějšího progamingového titulu současnosti.“ Portál Tryhard.cz je mediálním partnerem akce.

Společnost GIGABYTE byla založena v roce 1986 a už od počátku si drží nezpochybnitelnou pozici v nepřetržitých technologických inovacích. Díky tomu, že se zaměřujeme na klíčové technologie a splnění přísných standardů kvality, je společnost GIGABYTE považována na celém světě za inovativního a spolehlivého předního výrobce. Abychom udrželi krok v rychle měnícím se světě, máme komplexní nabídku zahrnující základní desky, grafické karty, počítačové komponenty, počítačové periferie, notebooky, tablety, stolní počítače, síťová zařízení, servery a mobilní telefony. Věnujeme se budování digitálního života v plném rozsahu a rychle reagujeme na potřeby a touhy uživatelů.

Dceřinná společnost japonské SEIKO EPSON CORPORATION patří k čelním dodavatelům výrobků a řešení v oboru tisku a zpracování obrazu. Široký sortiment výrobků sahá přes pokladní tiskárny a systémy až k přesným robotům. Společnost Epson je certifikovaná dle norem ISO9001:2000 a ISO14001.

Klikman.cz je především otevřená síť prodejen s elektronikou a výpočetní technikou. Zázemí tvoří moderní sklad přesahují rozlohu 17000 m2 s více jak 16000 produkty. Sázíme na vysokou kvalitu služeb, rychlou expedici a velmi atraktivní ceny.

Herní časopis působící na českém trhu. Level vám přináší každý měsíc nejnovější články, recenze a tipy k počítačovým hrám.

Maxim není elitářský titul, ale zároveň není určen každému muži. Rozpor v této větě je pouze zdánlivý. Maxim totiž oslovuje všechny muže, jejichž smysl pro humor je založený na ironii, sarkasmu a zpochybňování uznávaných hodnot. Stejně jako jeho čtenáři je Maxim sebevědomý. Právě proto si může dovolit dělat si legraci ze všeho – včetně sebe sama –, což ho diametrálně odlišuje od všech ostatních pánských titulů.

Magazín o českém a zahraničním gamingu.

Podpořte nás Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th