05.12.
2012

Creontech LAN Party 4

Po velkém úspěchu v pořadí již třetí Creontech LAN Party chystáme další, a ještě lepší. Opět obsadíme Kulturní dům v Bílovci, tentokrát na celé 4 dny. V příštím roce se potkáme hned 29.března a skončíme 1.dubna.

Ani tentokrát se akce neobejde bez podpory hráčů, obětavé práce adminů a štědrých sponzorů. Věříme však, že máme všem co nabídnout a že se nám povede udělat Creontech LAN party ještě lepší!

Těšit se můžete jak na staré známe veterány naší akce (ano, i letos chystáme hlavní turnaj v TrackManii), tak na úplné novinky v hlavních i vedlejších turnajích a doprovodném programu, o těch ale až přístě.

Jak vidíte nenecháváme nic náhodě a s přípravami začínáme velmi brzy!

Pokud chcete naše úsilí podpořit jako partneři akce nebo máte nápad, co zlepšit, budeme rádi, pokud nám napíšete na lan@creontech.cz

23.11.
2011

Final words

Akce nám skončila už nějaký ten pátek zpátky a tak lze s chladnou hlavou říct, jaká byla Creontech LAN party 3. Z mého osobního pohledu to byla nejlepší akce, jakou jsme zatím zorganizovali, a jelikož jsem se sám účastnil jiných akcí, tak i nejlepší akce na jaké jsem byl. Povedlo se nám získat nové úchvatné partnery, kteří nás v průběhu celé akce podporovali, ale také s námi rádi spolupracovali partneři z minulých akcí. Získali jsme i špičkové softwarové a hardwarové vybavení, které je na srovnatelné úrovni s velkými akcemi v zahraničí.

Velmi neobvykle jsme zařadili hry na velkých akcích u nás nevídané a rozhodně to nebyla chyba. Atmosféra Quake Live turnaje byla bez nejmenších pochyb neskutečná. První turnaj v Battlefieldu 3 velmi dobře ukázal, s čím vším se umíme poprat. A Trackmania Nations Forever, jako stálice naší akce už od počátku, opět nezklamala napínavostí. I další turnaje rozhodně stály za to. Zažil jsem hodně, ale Bombermana jsem na 3 projektorech, s 3 klávesnicemi a vleže hrál opravdu poprvé.

Z mnoha diváků jsme alespoň na chvíli udělali hráče, a to bylo přesně to, o co nám šlo. Z ohlasů, které k nám dorazily, je vidět, že se akce líbila. Často se všichni ptají, kdy bude další akce. Naprosto narovinu to zatím nevíme. Minimálně já se po jednom roce příprav tří akcí těším, že si dám dovolenou a podpořím další LAN party a projekty kolem e-sportu u nás. Zájem hráčů i podpora partnerů motivuje celý tým stojící za Creontech LAN party k dalšímu pokračování. Takže s námi zůstaňte v kontaktu na Facebooku, Twitteru, emailu i osobně a o další akci se dozvíte z první ruky!

Adam „Adams“ Surák

30.10.
2011

Výsledky turnaje v Battlefield 3

Battlefield 3

 • Výsledky:
  • 1.místo: Supercalifragi­listicexpiali­docious
  • 2.místo: Fenix
  • 3.místo: SeeYou e.V.

26.10.
2011

Eagle has landed

Pro naši nadcházející akci nám byl od partnera Clouder zapůjčen server, který označujeme Eagle. Eagle běží na 6-jádrovém procesoru Intel Xeon s 96GB DDR3 ECC RAM, redundantním zdrojem, SAS řadičem a dvěma gigabitovými Intel síťovými kartami. Skvěle tak doplňuje Mother, která bude díky své kapacitě a RAID poli sloužit jako úložiště. Díky této baterii serverů tak bude možné mít puštěné všechny herní server, včetně Teamspeaku, po celou dobu akce naprosto bez omezení.

Clouder je připravovaný ryze český cloud. Ve srovnání s konkurencí se jedná o nejvyspělejší řešení jak po softwarové, tak po hardwarové stránce. Každý uživatel získá široké možnosti správy svých nakoupených zdrojů. Lidé na pozadí Clouderu mají bohaté zkušenosti z prostředí virtualizace, řešení vysoké dostupnosti a plánování i realizace enterprise řešení. Všechny tyto své zkušenosti nyní vkládají do projektu Clouder.

25.10.
2011

Ceny do Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6

 • informace o turnaji a ceny připravujeme
 • Ceny:
  • 1.místo: Poukaz na 5000,– pro nákup v eshopu eshop.kyklop.cz
  • 2.místo: 5× PC hra od partnera Xzone
  • 3.místo: Poukaz na 1000,– pro nákup v eshopu eshop.kyklop.cz

25.10.
2011

Výhra už jen přijít

Každý hráč dostane po příchodu Maxim, CHIP, Level, jednu plechovku energy drinku Monster a stylové tričko naší akce!!! Výhra už jen přijít ;)

24.10.
2011

Counter-Strike 1.6 přidán

Pro velký zájem ze strany hráčů přeřazujeme Counter-Strike mezi hlavní turnaje. Začínat se bude už v pátek a pojede se co to půjde. V sobotu pak bude možnost se zúčastnit ještě dalšího hlavního turnaje! Informace o cenách a info pro web připravujeme!

23.10.
2011

Battlefield 3 nové informace

Bude se hrát v 5-členných squadech na dedikovaném serveru umístěném v České Republice(!). Po celou dobu akce poběží zaheslované turnajové servery a public Conquest server, na kterém budou vip sloty pro hráče naší akce. Mimo turnaje se tak určitě nebude nikdo nudit.

Pro hraní turnaje je třeba hrát s originálním Battlefieldem 3. Pro všechny hráče jsme ve spolupráci s EA a našimi partnery připravili 10 PC, ne kterých bude předinstalován Battlefield 3, tak aby mohly hrát i dva týmy proti sobě. Tyto sestavy nebudou fungovat jako náhrada BYOC a žádný hráč si jej nebude moct nárokovat a žádnému hráči nebude sestava dedikovaná! Při plánování turnaje bude brán ohled na hráče, kteří nebudou mít svůj Battlefield 3 a budou hrát na těchto sestavách. Pokud to bude technicky možné, dovolíme se na sestavách přihlásit vlastním Origin accountem – podmínkou je vlastní Battlefield 3 licence, pak ale velmi doporučujeme BYOC.

Pro účast v turnaji tak není třeba mít vlastní Battlefield 3 a PC, přesto to velmi silně doporučujeme, protože jen tak si bude možné užít i Conquest server v plných 64 hráčích a hrát naprosto kdykoli. Stále tak platí, že naši akci si hráči nejvíce užijí s vlastním počítačem.

Pokud to bude herně a technicky možné na finálních mapách, bude se hrát Conquest(!). Pokud to možné nebude, bude se hrát Squad Rush.

Na sestavách si budou moct zahrát i příchozí diváci, s ohledem na hráče, kteří se budou účastnit turnaje.

Informace o cenách do turnaje jsme zveřejnili zde

20.10.
2011

Známe ceny

Stejně jako na jaře, i teď známe ceny 8 dní před akcí.

Battlefield 3

 • informace o turnaji
 • Ceny:
  • 1.místo: 5× EA hra dle vlastního výběru, 5× Battlefield 3 granát, 5× podložka SteelSeries
  • 2.místo: 5× Battlefield 3 tričko, 3× půlroční předplatné Maxim, 2× svítící čepice od Rare-Items
  • 3.místo: 5× podložka SteelSeries

ASUS Quake Live

 • informace o turnaji
 • Ceny:
  • 1.místo: sluchátka ASUS Vulcan, myš SteelSeries Xai, podložka SteelSeries QcK Mass
  • 2.místo: sluchátka ASUS Vulcan, podložka SteelSeries QcK Mass
  • 3.místo: myš ASUS GX900

Trackmania Nations Forever

 • informace o turnaji
 • Ceny:
  • 1.místo: QNAP TS-212
  • 2.místo: multimediální přehrávač ASUS o!play mini, myš GX900
  • 3.místo: multimediální přehrávač ASUS o!play mini

Pořadatelé si vyhrazují právo ceny a hry bez předchozího upozornění změnit.

19.10.
2011

Zbývající místa

Stále nám zbývají volné místa. Pokud se chceš zúčastnit, postupuj podle tohoto návodu

Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th