18.10.
2011

ASUS partnerem akce

Je nám velkým potěšením oznámit, že ASUS se stal partnerem naší akce a podpoří nás velmi štědře. V turnajích se tak můžete těšit na sluchátka Vulcan, multimediální přehrávače o!play a herní myši GX900

To ale není všechno! Vítězka soutěže Dívka LAN party získá úchvatný růžový externí disk ASUS Karim

A tím taky nekončíme! Přímo na naší akci si budou hráči a diváci moct zahrát na špičkovém herním stroji ROG TYTAN a podívat se na nejnovější základní desky ASUS, které vždy tvořily špičku toho, co si lze koupit. V sobotu pak proběhne ASUS overclocking show s tekutým dusíkem.

Název ASUS pochází ze čtyř posledních písmen jména Pegasus, patřícího okřídlenému koni z řecké mytologie, který představuje inspiraci v umění a učení. ASUS ztělesňuje sílu, kreativního ducha a ryzost symbolizovanou tímto vznešeným a hbitým bájným stvořením a s každým novým produktem, který uvede na trh, stoupá do nových výšin kvality a inovace.

Hlavním cílem projektu Hitpoint je přenést elektronický sport z anonymního prostředí internetu do konkrétní prezentovatelné podoby.

Profesionální hraní počítačových her zažívá každým rokem stále větší popularitu a s tím se otvírá prostor pro dokonalejší mediální zpracování této oblasti. Stejně jako ostatní sporty si musí i jeho elektronická podoba najít cestu k divákům a fanouškům. A právě tuto cestu se vám s projektem Hitpoint pokusíme zprostředkovat. Elektronický sport dlouhodobě detailně sledujeme a analyzujeme jeho situaci ve světě i u nás. Inspiraci čerpáme z úspěšných zahraničních projektů a vlastních originálních nápadů.

16.10.
2011

Soutěžící - Dívka LAN party

Dnes zveřejňujeme naše první soutěžící v probíhající soutěži Dívka LAN party.

Již teď můžete hlasovat ZDE a zvolit tvář další akce.

10.10.
2011

QNAP

S velkou radostí vítáme QNAP mezi partnery naší akce. V turnajích se tak můžou hřáči těšit na špičkové NAS úložiště TS-212

Sami NAS úložiště používáme a věřte, že jakmile jednou přejdete od externích disků k NAS, už se nikdy nebudete chtít vrátit.

QNAP je soukromá společnost založená v 2004 a zaměřená na dodávání NAS úložišť světové třídy, profesionálních NVR video dohledových systémů, síťových video přehrávačů pro spotřebitele, malé a střední podniky. QNAP neovlivňuje jen hardwarový design, ale také vzrůstající klíčovou schopnost vývoje softwaru, který je přesně zaměřen na dodání toho nejvyššího dostupného výkonu společně s nevídanou spolehlivostí, škálovatelností a jednoduchou instalací. QNAP je multinárodní společnost se sídlem v Taipei, Taiwan, a pobočkách v Číně a USA.

09.10.
2011

Hitpoint.cz a Asus Republic of Gamers

Snad si neříkáte, že se nic neděje! Máme pro Vás novinku, a to, že z naší akce bude probíhat live stream zápasů Quake Live naším partnerem Hitpoint.cz s legendárním komentátorem Ondřejem smOkem Báčou v hlavní roli. Hráči i návštěvníci se také mohou těšit, že si vyzkouší herní hardware Asus Republic of Gamers.

05.10.
2011

Nasloucháme komunitě

Na základě podnětů komunity navyšujeme velikost týmů v Battlefieldu 3 na 5 a budeme se snažit, aby se hrál mód Conquest, který je pro Battlefield tak typický.

Ukažte nám, že jsme neudělali špatně, registrujte se do turnaje a oslavte s námi příchod Battlefieldu 3! Přihlašovat se mohou i jednotlivci – přímo na akci se pak sestaví do týmů.

03.10.
2011

Registrace na akci

Registrace se otvírají dnes, 3.10.2011, ve 20:00. Pro registraci na samotnou akci je třeba mít registraci do systému, kterou lze provést ZDE

Hráči z jarní akce mají výhodu, že již mají účty vytvořeny ;) Pokud nebudete vědět své heslo z jarní akce, tak si ho můžete resetovat ZDE

02.10.
2011

Rare Items

Partnerem naší akce se stala ikona netradiční zábavy – Rare Items! Děkujeme! Návštěvníci naší akce se tak můžou mimo jiné těšit na Laser Game!

Rare Items je projektem společnosti Horský s.r.o. založený v roce 2007 s cílem přivést do České Republiky netradiční zábavní koncepty. Hlavní oblastí jsou taneční podložky, kde se snaží zejména o dovoz vysoce kvalitních tanečních podložek od světových lídrů trhu, dále pak Laserové atrakce – Laser Game a elektronické střelnice.

01.10.
2011

Zveřejněny první dva turnaje

Zveřejnili jsme pro Vás první dva turnaje nadcházející akce.

Trackmania Nations Forever

QuakeLive

30.09.
2011

Dívka LAN party

A opět tu máme soutěž Dívka LAN party o nejhezčí a nejoblíbenější fanynku naší akce. Tentokrát za podpory společnosti Avon, za což ji velmi děkujeme.

Vyhlášení proběhne přímo na akci za účasti Dívek.

Více informací lze najít na této části webu

29.09.
2011

Cisco

Již v dubnu jsme ohlásili tuto skvělou novinu, ale po osobní schůzce se zástupci společnosti Cisco Systems nyní můžeme potvrdit, že společnost Cisco Systems zaštítí síťovou infrastrukturu nadcházející akci. Slibujeme si od toho výrazné zkvalitnění sítě a možnost se soustředit na další záležitosti.

Opět dokazujeme, že o čem jiní jen sní, to my děláme.

Cisco je celosvětovým lídrem v oblasti síťových služeb, které mění způsob, jakým se lidé připojují, komunikují spolu a spolupracují. Mimo jiné vyrábí ethernetové i ATM switche, routery, VoIP gatewaye a IP telefony. Cisco bylo založeno v roce 1984 malou skupinou vědců ze Stanford University. V současné době zaměstnává více než 65 000 zaměstnanců po celém světě. V současnosti je lídrem na poli síťových technologií a jejich technologie tvoří značnou část klíčové světové infrastruktury.

Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th