27.09.
2011

EPSON

Jsme velmi rádi, že jsme naše partnery nezklamali a Ti se k nám tak opět vrací. Velmi rádi vítáme našeho dobrého partnera, společnost EPSON.

Dceřinná společnost japonské SEIKO EPSON CORPORATION patří k čelním dodavatelům výrobků a řešení v oboru tisku a zpracování obrazu. Široký sortiment výrobků sahá přes pokladní tiskárny a systémy až k přesným robotům. Společnost Epson je certifikovaná dle norem ISO9001:2000 a ISO14001.

16.09.
2011

Xzone

Jsme velmi rádi, že nás opět podpoří přední český internetový obchod s hrami, mimo jiné jeden z mála, který prodává Battlefield 3 ve steelbooku, Xzone. Všichni se tak můžeme těšit na herní pecky v turnajích i mimo ně.

Xzone je ryze český internetový obchod zabývající se prodejem počítačových a konzolových her. Obchod působí na českém trhu od března 2001 a jako jeden z prvních online herních obchodů pomáhal útvářet prodej her v ČR. Za tu dobu se vyšvihl mezi špičku stejně zaměřených obchodů v České republice.

Více informací o partnerech

16.09.
2011

Kerio

Již teď pracujeme na novém routeru pro nadcházející akci. Už 27. října večer pofrčíme díky Kerio Control!

Postupně nastavujeme pravidla pro všechny možné hry, které potřebují připojení k internetu. Seznam oficiálně podporovaných her bude vydán v předstihu před akcí.

Společnost Kerio Technologies, založená v roce 2001, je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě. Společnost Kerio sídlí ve městě San Jose ve státě California, pobočky se nacházejí v České republice, New Yorku, Austrálii, Velké Británii, Německu a Rusku. Mezi základní produkty společnosti patří software Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Workspace a Kerio Operator.

Více informací o partnerech

16.09.
2011

SteelSeries

Protože ke kvalitní akci patří i kvalitní herní gear, stala se společnost SteelSeries partnerem naší akce.

Steelseries je dánská společnost, která se zaměřuje na výrobu profesionálního herního příslušenství. Značka SteelSeries se od roku 2001 dostává do povědomí zákazníků díky neustálému vylepšování svých produktů nejen skrze vlastní výzkum, ale i spoluprací se špičkovými hráči počítačových her. Všechny produkty SteelSeries jsou tudíž vhodné pro kompetitivní hraní na nejvyšší úrovni, neboť poskytují optimální výkon a dlouhou dobu životnosti.

Více informací o partnerech

16.09.
2011

Maxim

Pánské osazenstvo, ale věříme že i většinu dámského, jistě potěší, že Maxim se stal naším partnerem.

Naše překrásné hostesky podpořené časopisy Maxim určitě udrží tepovou frekvenci každého hráče hodně vysoko ;)

Nejlepší zábava mužů od stvoření ženy

Maxim není elitářský titul, ale zároveň není určen každému muži. Rozpor v této větě je pouze zdánlivý. Maxim totiž oslovuje všechny muže, jejichž smysl pro humor je založený na ironii, sarkasmu a zpochybňování uznávaných hodnot. Stejně jako jeho čtenáři je Maxim sebevědomý. Právě proto si může dovolit dělat si legraci ze všeho – včetně sebe sama –, což ho diametrálně odlišuje od všech ostatních pánských titulů.

Více informací o partnerech

16.09.
2011

Level a CHIP

Level se stal partnerem naší akce! O novinkách z herního světa si budete moct číst celou akci.

Pro více technicky orientované se partnerem akce stal CHIP! Takové srovnání hardwaru a tolik zajímavých článků jen tak někde nenajdete.

Více informací o partnerech

25.08.
2011

Battlefield 3 turnaj

Pro všechny milovníky série Battlefield, kteří netrpělivě očekávají Battlefield 3 jsme připravili jedno lákadlo. První turnaj v České a Slovenské republice přímo na naší akci, pod patronátem samotného EA!

Více informací na této stránce

Také se můžete podívat na naši krásnou landing page

30.04.
2011

Creontech LAN party 3

Po velkém úspěchu jarní akce chystáme další, a ještě lepší, Creontech LAN party, která se bude konat opět v prostředí Kulturního domu v Bílovci 28.-30. října letošního roku. Spolu s bratry a sestrami ze Slovenska oslavíme vyhlášení samostatnosti a vznik Československa.

Ani tentokrát se akce neobejde bez podpory hráčů, obětavé práce adminů a štědrých sponzorů. Věříme však, že máme všem co nabídnout a že se nám povede udělat Creontech LAN party ještě lepší!

Pokud chcete naše úsilí podpořit jako partneři akce nebo máte nápad, co zlepšit, budeme rádi, pokud nám napíšete na lan@creontech.cz

14.04.
2011

Stanovisko hygienické stanice

Dnes jsme se dozvěděli nové informace ohledně problémů, které po akci nastaly.

Podle posledního stanoviska Krajské hygienické stanice byly příčinou skutečně bagety, ve kterých byla nalezena bakterie schopná následně vytvářet toxiny, a proto u některých došlo k problémům tak rychle.

Organizátoři plně podporují KHS ve všech krocích proti výrobci takovýchto baget hromadného ničení!

Ještě jednou se všem hráčům omlouváme za způsobené komplikace

06.04.
2011

Reportáž Bílovecké televize

Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th