10.03.
2011

Sestavy Premio

Stejně jako v zimě, si budeme moci na akci zkusit sestavy Premio a notebooky od našeho partnera, společnosti Kyklop. Na akci také budou odborníci společnosti Kyklop, kteří Vám pomůžou s případnou konfigurací Vaší možné sestavy a tu si bude možné hned objednat.

V zimě se takto prodaly všechny vystavené sestavy, takže věříme, že je pro Vás nabídka Premio zajímavá.

09.03.
2011

Už víme ceny a hry

Už víme co a o co se bude hrát! Všechny informace lze najít zde

09.03.
2011

Electronic Arts partnerem

Partnerem naší akce se stala společnost Electronic Arts, díky které se budou konat dva turnaje v Battlefield 2 o hodnotné ceny!

Electronic Arts (EA) je americká firma, která se zabývá vývojem, obchodem a distribucí videoher. Společnost se stala průkopníkem herního oboru na osobních počítačích a je také známá propagací designerů a programátorů, kteří jsou za hry zodpovědní. EA byla prvních pár let pouze vydavatel, avšak na konci 80. let začala vyvíjet i vlastní hry a v 90. letech začala s podporou herních konzolí. Na počátku roku 2000 se EA stala největším vydavatelem produktů třetích stran. V současnosti jsou nejúspěšnějšími produkty společnosti sportovní simulátory, hry založené na populárních filmech a vícedílné série, jako například Need for Speed, Medal of Honor, The Sims a také Harry Potter podle filmové předlohy.

07.03.
2011

LNĚNIČKA, s.r.o. partnerem akce

Společnost LNĚNIČKA, s.r.o. se stala partnerem naší akce. Za podporu ji velmi děkujeme, hlavně proto, že (pro)gaming není zrovna hlavní oblast zájmu společnosti.

Společnost LNĚNIČKA, s.r.o. se zaměřuje na zámečnickou výrobu, jako stavební zámečnictví, dodávky ocelových prvků a konstrukcí, výrobu schodišť a zábradlí, ale také zakázkovou výrobu z ušlechtilých ocelí, slitin hliníku a barevných kovů. Dále se společnost vyrábí vybrané a montuje stroje, technologie a zakázkové speciální produkty pro potravinářský, pekařské a cukrářské provozy.

05.03.
2011

Epson partnerem akce

Partnerem naší akce se stala společnost Epson, díky které tak budeme moct v turnajích bojovat o multifunkční tiskárny a poskytne nám kvalitní projektor.

Dceřinná společnost japonské SEIKO EPSON CORPORATION patří k čelním dodavatelům výrobků a řešení v oboru tisku a zpracování obrazu. Široký sortiment výrobků sahá přes pokladní tiskárny a systémy až k přesným robotům.

04.03.
2011

ESET partnerem akce

Společnost ESET se stala partnerem naší akce. Všichni se tak můžou těšit na ESET produkty za akční ceny přímo na akci, včetně velmi populárního Family Packu, který obsahuje 3 licence na ESET Smart Security nebo Antivirus nebo Cybersecurity a k tomu 3 licence na antivirus pro mobilní telefony, a to vše za akční cenu pouze na Creontech LAN party(!!!).

Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za rok 2006 a 2007.

03.03.
2011

Sluchátka Trust Como

V turnajích se bude soutěžit také o sluchátka Trust Como od našeho partnera, společnosti Trust.

Renomovaný výrobce cenově dostupných a atraktivních příslušenství k počítači. Již 25 let, byla společnost inovativní a nikdy se nezastavila. Je to solidní značka, která je symbolem kvality za konkurenceschopnou cenu. S více než 300 produky pro notebooky a PC k dispozici v mnoha různých barvách a velikostech, to je značka pro každého: stylový design, cenově dostupné a snadno použitelné. To je to, co znamená Trust.

01.03.
2011

AMD partnerem naší akce

Je mi potěšením oznámit, že společnost AMD se stala partnerem naší akce a hráči tak budou mít možnost soutěžit o nejlepší 6-jádrové procesory AMD Phenom II X6 1100T Black Edition

Společnost AMD je inovátorem v oblasti konstrukce počítačových komponent a je předním zprostředkovatelem budoucí éry živých digitálních zážitků díky svým přelomovým akcelerovaným procesorům (APU) AMD Fusion. Grafické a výpočetní technologie společnosti AMD jsou základem mnoha řešení včetně osobních počítačů, herních konzolí a serverů, sloužících internetovému obsahu i podnikovému využití.

28.02.
2011

Proti komu se vlastně hraje?

Pokud váháte, zda bude mít turnaj vůbec dost týmů, zde je soupiska aktuálně registrových hráčů a týmů do jednotlivých turnajů.

25.02.
2011

Už Vás nic nebude zbytečně vyrušovat od hraní

Zajistili jsme pro Vás čerstvé bagety – vše v našem baru, co by klávesnicí dohodil.

Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th