Warcraft III: The Frozen Throne

Systém

Turnaj se bude hrát hlavně podle počtu lidí. Ale primárně buď klasický pavouk, nebo Winners/Loosers Brackets. Podle počtu lidí se utvoří skupiny, kde si zahraje každý s každým. Výhra 1 bod, prohra 0 bodů. Bude se hrát stylem BO1, tedy na jedno vítězství. Od předfinálových kol se bude hrát stylem BO3, tedy na 2 vítězství. Bude se hrát 5 standardních map a to:

  • Terenas Stand (Terenův boj)
  • Twisted Meadows (Zvrácená louka)
  • Echo Isles (Ostrovy ozvěn)
  • Secret Valley (Tajné údolí)
  • Turtle Rock (Želví skála)

Při BO1 to budou mapy : Terenas Stand, Echo Isles, Secret Valley.

Při BO3 všech pět map.

Map-pool

Škrtání map probíhá následujícím způsobem: 1.hráč – škrt. 2.hráč – škrt, 1.hráč – pick, 2.hráč – pick a zbývající mapa se hraje v případě 3.hry. V lize se tedy hraje jen 5 názvů map, ostatní mapy se nehrají.

Pravidla

Vyhrazujeme si právo na změnu kteréhokoliv z uvedených pravidel a to i v průběhu soutěže, v níž budou tato pravidla použita.

Admin (vedoucí) každé soutěže (která tato pravidla převzala) má právo na změnu/úpravu kteréhokoli pravidla jakož i rozhodnutí o udělení výjimky v konkrétním přesně definovaném případě. Veškeré zde nespecifikované případy řeší admin individuálně.

Použití a následné prokázání jakýchkoliv hacků vede ve vyloučení hráče z turnaje. Jedná se především o Maphack, Crashhack, Obshack a různé 3rd party softy. Pokud dojde na přistižení při hackování, admin tým celou věc prošetří a může rozhodnout v obvinění bez podložených důkazů.

Nastavení

Handicap 100%, bez viditelnosti celé mapy (černý stín), rychlost hry rychlá, vybírání hrdinů a nesmí být nastaven rozhodčí (v opačném případě se jde regame).

Diváci

Obecenstvo při hře je z hlediska lidského povoleno, ale každý hráč určitého zápasu má právo souhlasit a odmítnout přítomnost jakékoli osoby ve hře. Po hře se lze odvolávat na případný obshack, ale nezaručuje se správné rozhodnutí admin teamu. Samozřejmě je zakázáno obecenstvu přidělit rozhodčí (refereery), povoleni jsou jen a pouze observeři, kteří nemohou nijak ovlivnit průběh hry (save, pauzy, spam atd.). Hráč nemůže odmítnout admina jako diváka.

Rasy

Je povoleno hrát všechny rasy, ale je zakázáno při odpočítávání startu měnit rasu a dostávat se tak do tzv.“ MU výhody“. Poškozený hráč má právo v prvních 3 minutách na regame – po hře se už nelze odvolávat).

Replay

Po každém zápasu má vítěz za povinnost doložit záznamy všech vítězných her k výsledku na http://www.lan.creontech.cz/. V opačném případě při vyskytnutí jakýchkoliv problémů/stížností, bude přiznáno vítězství ve prospěch protihráče.

Patch

Všechny hry se vždy hrají v poslední verzi hry – tedy každý z hráčů ma povinnost ke hraní vlastnit verzi hry 1.25.1.6397 (1.25b).

Host

Hostovat bude jeden ze zúčastněných hráčů na LANu hry, ne Creontech LAN bude vlastní privátní síť, takže odezva je jen velmi malá. Pokud i přesto bude mít některý z hráčů velký problém s delayem, do 3-tí minuty od startu hry je možno požádat o REMAKE.

Disconnect

V případě disconnectu, má na výhru automaticky právo hráč, který zůstal ve hře. Pokud se však bude vítězství více přiklánět pro hráče, který vylagoval, má tento hráč právo na posouzení od admin teamu, který ze hry vyhodnotí konečný výsledek.

Media

Veškerá media (obrázky, screenshoty, chatlogy, replaye, videa ad.) lze uploadovat k danému zápasu stejně jako záznam hry. Každý problém je nutné podložit jasnými nevyvratitelnými důkazy.

Stravování Ubytování Mapa Logo msv Logo kyklop Logo creontech Logo ea Logo wd Logo rog Logo asus Logo hitpoint Logo tieto Logo infinite Logo eset Logo synology Logo kingston Logo gigabyte Logo klikman Logo epson Logo level Logo maxim Logo th